O MNIE - Radca Prawny Szymon Biniaszczyk

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
Radca Prawny Szymon BiniaszczykRadca prawny Szymon Biniaszczyk. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest również absolwentem Studiów Podyplomowych Zarządzania Jednostkami Gospodarczymi także odbytych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

We wcześniejszej karierze zawodowej pracował na stanowiskach urzędniczych w jednostkach samorządu terytorialnego. 
Swoje doświadczenie zdobywał odbywając aplikację radcowską

W 2014 r. zdał państwowy egzamin zawodowy i uzyskał wpis na liście radców prawnych prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu. W tym samym roku założył własną Kancelarię Radcy Prawnego, w której obsługuje klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organy administracji publicznej.

Obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej Lubańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Lubaniu sp. z o.o.
Szymon Biniaszczyk, radca prawny specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególności w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, prawa spadkowego i windykacji należności. Jego domeną jest także prawo rodzinne i prawo pracy.

Z uwagi na swoje wcześniejsze doświadczenie pracy specjalizuje się także w prawie administracyjnym materialnym jak i procedurze. Ponadto interesuje się sprawami z zakresu prawa karnego. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach.


 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego